Ayaklardaki Şıklık; 2018 Sandalet Modelleri

Özellikle son yıllarda, sandaletler ilkbahar ve yaz aylarında olduğu kadar, sonbahar ve kış aylarında da ayakkabı defilelerinde yer almaya başlamışlardır. Tasarımcıların birbirinden tarz modellerle görücüye çıkardığı bu ayakkabılar, 2018 yaz sezonunda da hanımlarımızın beğenisini kazanabilecek nitelikte hazırlanmaktadır. Şimdi gelin, ayaklardaki şıklık; 2018 sandalet modelleri nelermiş birlikte inceleyelim.

SandaletGeçen senenin en trend modeli olan bilekten bağlanan sandalet ayakkabılar, bu sezonunda en beğenilen seçeneklerinden birini oluşturuyor. Özellikle uzun boylu hanımlarımızda oldukça zarif görünen bilekten bağlanan sandalet ayakkabılar, günlük kombinlerde kullanılabildiği gibi, gece davetlerinde de giyilebilmektedir.

Uzun etek bir elbise giymeyi planlıyorsanız, giyeceğiniz ayakkabının etek altında görünmemesi gerektiğini, eteğinizin yeri süpürerek, ayakkabıyı örtmesi ayrıntısını unutmamanız gerekiyor. Bunun haricinde sandaletlerinizi, pantolon, mini etek ve şortlarınızla da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bacak boyu daha kısa olan hanımlarımızın, sandalet seçimlerinde daha ince bağcıklı olanları tercih etmeleri, görüntü bakımından daha estetik olacaktır.

2018 senesinin bir diğer yıldız tarzını ise, stiletto sandalet modelleri oluşturuyor. Ön kısmı sivri burunlu, arkasından iplerle farklı şekillerde bağlanarak tasarlanan bu sandaletler; şalvar, minik etek ve şortlarla mükemmel kombinler oluşturabiliyor. Özellikle son yıllarda oldukça beğenilmeye başlayan stiletto sandaletler, harika görüntüleriyle feminen bir hava yakalıyor.

Lady Gaga’nın ayaklarında görmeye aşina olduğumuz, arkaya doğru çıkık topuk modele sahip, kaba sandaletler ise, he ne kadar gündelik hayata uygun olsalar da pekte sevilen tarzlar arasında yer almıyor.

Yüksek topuklu ayakkabılar üzerinde rahat edemeyen kadınlar için tasarlanan flat sandaletler, birbirinden farklı renk ve çeşidiyle, tüketicilerin beğenisini toplayacağa benziyor.

Rahatlık bakımından da oldukça kolaylık sağlayabileceğiniz ayaklardaki şıklık; 2018 sandalet modelleri arasından, kendinize uygun olan birini tercih ederek, sizde tarzınızı belirleyebilirsiniz.

Oldukça geniş renk ve desen çeşitlemesi bulunan bu ayakkabılarınızı, ister gündelik hayatınızda sokak modasında, ister özel gecelerinizde davetlerinizde kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, renk uyumunu sağlayarak, kullanacağınız ortama, elbiseye ve çantaya uygun kombinlemeyi başarabilmeniz. Kombinlerinizi yaparken, senenin trend renklerini inceleyebilir ve kafanızda birbirinden şık tarzlar oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.