Gratis Kozmetik

Gratis kelimesi neredeyse bedava anlamına gelir. Gratis Kozmetik meraklısı kadınlar için hesaplı, çeşitli ve büyük bir kozmetik alanına sahiptir. Kadınların tüm ihtiyaçlarını tek yerden giderebilmeleri adına tasarlanmış mağazalardır.

Gratis Kozmetik

GratisTürkiye’de yaygın olarak kullanılan Gratis Kozmetik markası bünyesinde birden fazla kozmetik ürünü vardır. Bu ürünler kaliteli markalar tarafından temin edilerek müşteriye uygun fiyatla ulaştırılır.  Gratis markasının yabancı isim ile kullanılmasındaki sebep ise tescil edilen ismin Latinceden gelmesidir.

Türkiye’de genişleyen ve yaklaşık her ilde mağazaları bulunan Gratis her geçen gün büyümeye ve yeni mağaza açmaya devam etmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım alanında yüzlerce marka ve binlerce üründen oluşan portföyünü kendisine özel ürünlerle de zenginleştiren gratis kozmetik. Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri bulunan mağazalarda 4 bine yakın ürün olduğu bu mağazada kozmetik ürünlerin dışında bakım kremleri, şampuanlar, parfümler, cilt bakım ürünler, anne ve bebek bakım ürünleri, erkek bakım ürünleri gibi insanların bakım ve güzellik için kullandığı bütün ürünleri kapsamaktadır.

Atıştırmalıklar arasında çikolata, diyet ürünler, gazlı içecekler gibi ürünler bulunuyor.” Gratis mağazaları her ne kadar yabancı isme sahip olsa da bir Türk markasıdır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Gratis Kozmetiği Kim kurmuştur

Firma 2009 yılından 2017 yılına kadar tek sahibi Demir Sabancı tarafından kurulmuştur. Gratis, Sedes Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan bir kozmetik ve kişisel ürün mağazasıdır. Günümüze kadar 500 satış mağaza rakamının üzerine çıkan Gratis, ülkemizin en büyük kişisel bakım/kozmetik perakendecileri arasında yer edinmektedir.

Gratis kozmetik genel müdürü Bahadır Özbek 500’üncü mağazaya ulaşmanın Gratis markası için olduğu kadar, sektör ve ülke için de önemli olduğunu söyledi. Özbek, yılda 100’er mağaza açma başarısını üst üste 3 yıl gerçekleştirdiğini, bu büyüme ile 76 ilde 500 mağazaya çıkarak Türkiye kişisel bakım sektöründe uzak ara lider markaya ulaştıklarını belirti.

Gratis Kozmetik bir dünya markası olma yolunda olmaya hazırlandığı ve Türkiye’de doğan ve büyüyen bu markayı, uluslararası arenada da başarılı olacağı düşünülüyor. Gratis kozmetik ürün çeşitliği ve fiyatları ile yoğun talep ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.