Modanın Kalbinden Çizgili Kıyafet Kombinleri

2018 yaz sezonunda sokak modasını mercek altına aldığımız zaman, modanın kalbinden çizgili kıyafet kombinleri ve çizgi detaylarını sıkça görebiliyoruz. Çizgili etekler, elbiseler, çizgili bluzlar yaz boyunca güncelliğini ve popülerliğini koruyacağa benziyor. Bizde bugün sizler için, çizgi detayına sahip parçalar nasıl kombinlenmelidir, bu konuyu derlemek istedik.

Çizgili Kıyafet KombinleriElegant ve cool görünmeyi seven hanımlarımız için, oldukça iyi bir tercih olarak görülen yazlık çizgili tişört ve bluzlar, uygun giyim parçalarıyla bütünleştirildiği zaman, harika sonuçlar elde edilebilmesi mümkün oluyor.

Genel olarak siyah-beyaz renklerin var olduğu çizgiler; blazer ceketler, mini şortlar ve elbiselerde kullanılabiliyor. Sportif, klasik, casual olarak oluşturmak istediğiniz tarza göre şekillendirebileceğiniz kombinlerinizle sizde muhteşem stiller yaratabilirsiniz.

Sokak Modasında Çizgili Kıyafet Kombinleri

2018 yaz sezonunun ünlü moda tasarımcı ve stilistlerini incelediğimiz zaman, özellikle sokak modasında çizgi detaylarının şahlandığını görebiliyoruz. Feminen ve elegant görünmek isteyen hanımlarımız için, büyüleyici örnekler sergileyen modacılarımız, onlara birbirinden harika seçenekler sunuyor.

Örnek olarak; sokak modasında çizgili bluzlarınızı; gerek kot pantolonlarla, gerek mini etek ve şortlarınızla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Kıyafetinizin altına giyeceğiniz topuklu bir sandalet ayakkabı veya stiletto ayakkabılarınızla oldukça kadınsı görünebilirsiniz. Ayrıca, çizgili bluzlarınızı farklı pek çok parçayla giyinerek, farklı tarzlar yakalayabilirsiniz.

Az evvel bahsettiğimiz beyaz çizgili sportif blazer ceketleriniz, yaz akşamlarınızda vazgeçilmez bir detay olarak hayatınızda yer alabilir. Şık ve modern görünümlü bu ceketler, gerek pantolonlarla, gerek mini etek ve elbiselerle tamamlanabilir.

2018 yaz sezonunun bir diğer favori çizgi detayına sahip giyimi ise, etek ve elbiseler olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle fiziğine güvenen hanımlarımız, bu noktada kendi sitillerinde harika kombinler oluşturarak modayı yakından takip etmeyi başarabilirler.

2018 Yaz Sezonunun Çizgili Aksesuarları

Moda dünyasında hemen her sene karşımıza çıkan, özellikle siyah ve beyaz renklerin hâkim olduğu çizgili çantalar, bu sezonda tasarımcıların vazgeçilmezleri arasına girebilmişler. Klasik tarzdaki bu çantalar haricinde, spor hatlara sahip, siyah-beyaz çapraz çantalarda sokak modasında sevilerek kullanılan modellerden biri olarak görülüyor. Ayakkabılarda ise; aynı renklerde stilettolar, babetler ve topuklu sandaletler kombinlerde şıklığı tamamlayan unsurlar olarak sezonu takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.